Samsung 55″ QLED 4K Ultra HD Smart Tv QE55Q70DATXZT
Availability:
Out of stock
795.00
Out of stock
Compare
Flat 139.7 cm (55″) QLED Dual LED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • Motion Xcelerator
  • DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
  • Smart TV Internet TV
  • Wi-Fi Ethernet LAN Bluetooth
  • High Dynamic Range (HDR) supported
  • VESA mounting 200 x 200 mm
  • Dimensions with Stand  W x H x D:  1232.9 x 774.1 x 255.9 mm
SKU: 214123 Category:
Brand
Samsung
Model
QE55Q70DATXZT, TV 55"